اولین خبر خوب پاییزی (طرح گارانتی ممتاز )

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

مدیریت گارانتی محصولات

 

طرح گارانتی ممتاز

 

شرکت فناوری داده پویشگر بعنوان اولین تولید کننده نرم افزار های تخصصی صنعت در، پنجره و شیشه های چند جداره در کشور برای ارج نهی به حقوق مشتریان و پیشتاز بودن در خدمت رسانی به صنعتگران محترم این صنعت، اقدام به پیاده سازی طرحی با عنوان "طرح گارانتی ممتاز" نموده است.

با استفاده از طرح گارانتی ممتاز کلیه مشتریان و کاربران محصولات این شرکت که تمایل به دریافت خدمات ویژه ای دارند می توانند از خدمات پشتیبانی ویژه شرکت فناوری داده پویشگر، بطور اختصاصی و بدون محدودیت استفاده نمایند. این طرح به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی در واحد پشتیبانی شرکت طراحی و پیاده سازی شده است.

در طرح گارانتی ممتاز مشتریان می توانند علاوه بر دریافت خدمات پشتیبانی ویژه از جدید ترین امکانات و آپدیت های کلیه محصولات شرکت بصورت رایگان بهره مند شده و همچنین دموی جدیدترین محصولات شرکت را نیز قبل از ارائه به بازار در اختیار داشته باشند.

لازم به ذکر است طرح گارانتی ممتاز در کنار سیستم خدمات پس از فروش شرکت به اجرا در آمده است و مشتریان و کاربرانی که تمایل به استفاده از این طرح را ندارند می توانند همانند قبل از سیستم خدمات پشتیبانی عمومی شرکت بهره مند گردند.

برای راهنمایی بیشتر و همچنین کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با یکی از دفاتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 دفتر تهران :02188203601
 دفتر اصفهان :03195025075

لطفاً این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn