نمایشگاه درب و پنجره تهران تیر 98

رای دهی:  / 0

نمایشگاه درب و پنجره تهران 98 تیرماه

 

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره تهران با امکانات و ویژگی های جدید در

نرم افزار در و پنجره Master Win Pro

سالن 35 ، غرفه 5
به میزبانی شرکت فناوری داده پویشگر منتظر حضور سبز شما عزیزان هستیم .

(18 الی 21 تیرماه 98)

نمایشگاه در و پنجره تهران بهمن 97

رای دهی:  / 0

 

1 daro panjere 97


با افتخار میزبان شما در دهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره تهران با رونمایی از  نرم افزار MasterWin Pro بودیم. :)

 

شرکت فناوری داده پویشگر ضمن تشکر از بازدیدکنندگان گرامی که در طول مدت نمایشگاه به غرفه این شرکت تشریف آورده اند اعلام میدارد به جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان، شرایط و تخفیفات ویژه نمایشگاهی همچنان ادامه دارد .

 

روابط عمومی شرکت فناوری داده پویشگر

 

اولین خبر خوب پاییزی (طرح گارانتی ممتاز )

رای دهی:  / 0

مدیریت گارانتی محصولات

 

طرح گارانتی ممتاز

 

شرکت فناوری داده پویشگر بعنوان اولین تولید کننده نرم افزار های تخصصی صنعت در، پنجره و شیشه های چند جداره در کشور برای ارج نهی به حقوق مشتریان و پیشتاز بودن در خدمت رسانی به صنعتگران محترم این صنعت، اقدام به پیاده سازی طرحی با عنوان "طرح گارانتی ممتاز" نموده است.

با استفاده از طرح گارانتی ممتاز کلیه مشتریان و کاربران محصولات این شرکت که تمایل به دریافت خدمات ویژه ای دارند می توانند از خدمات پشتیبانی ویژه شرکت فناوری داده پویشگر، بطور اختصاصی و بدون محدودیت استفاده نمایند. این طرح به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی در واحد پشتیبانی شرکت طراحی و پیاده سازی شده است.

در طرح گارانتی ممتاز مشتریان می توانند علاوه بر دریافت خدمات پشتیبانی ویژه از جدید ترین امکانات و آپدیت های کلیه محصولات شرکت بصورت رایگان بهره مند شده و همچنین دموی جدیدترین محصولات شرکت را نیز قبل از ارائه به بازار در اختیار داشته باشند.

لازم به ذکر است طرح گارانتی ممتاز در کنار سیستم خدمات پس از فروش شرکت به اجرا در آمده است و مشتریان و کاربرانی که تمایل به استفاده از این طرح را ندارند می توانند همانند قبل از سیستم خدمات پشتیبانی عمومی شرکت بهره مند گردند.

برای راهنمایی بیشتر و همچنین کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با یکی از دفاتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 دفتر تهران :02188203601
 دفتر اصفهان :03195025075

طرح ویژه بروزرسانی از نرم افزار طراح به MasterWin

رای دهی:  / 0

tarah be mw
سلام به مشتریان عزیز
آن دسته از مشتریانی که هنوز نرم افزار جامع طراح خود را بروزرسانی نکردند، تا فرصت باقیست از طرح ویژه بروزرسانی به MasterWin استفاده نمایند.

 

Hi Dear costumer
This is the best opportunity for customers whom have not yet upgraded their Tarah software to MasterWin . This update has a lot of good Features and graphical changes.


مرحباً عزیزی العمیل
یمکن للعملاء الذین لم یقوموا بعد بترقیة نرم افزار جامع طراح  الخاص بهم، استخدام هذه الفرصة الخاصة لتحدیث برامجهم إلى برنامج MasterWin .

 

سلام عزیز مشتری لَر

 بو زماناجان او مشتری لر طراح پروگلملری بروزرسانی الممیشلر، اوزل ینلنمه فرصتی اولاراق  بو طرح ویژه بروزرسانی به MasterWin پروگلملری دن استفاده ادین.


سڵام موشتەریان عەزیز

 ئەو دەسە موشتەریگەلە کە هێشتا ( نەرم ئەفزار جامع طراح ) خۆیانیان بەرۆژۆ نەکرگە ئەتوانن لە ئەم فۆرسەت تایبەتی بۆ بەرۆژ کردن نەرم ئەفزاریان لە نەرم ئەفزار MasterWin  ئێستفادە کەن

 

سلاو هاوریانی خوشه ویست 
 ئه و که سه ی له و مشتریانه ی که آگاداری نرم افزاری جامع طراحی خویان به روژ نه کردوه اتوانن له ئه م فرصته تایبه تیه به روژ رسانی نرم افزار خویان به نرم افزار MasterWin  استیفاده بکه ن.

 

نسخه موبایل خود را همین امروز آپدیت کنید .

رای دهی:  / 1

MW--VER1-low
 برای دریافت جدید ترین امکانات نسخه موبایل MasterWin به جهت دریافت تنوع پیش فاکتورها، تنظیمات گزارشات مالی و ... و همچنین ثبت قیمت اجزای پروفیل در نسخه های رایگان MasterWin ، اخرین فایل بروزشده نرم افزار را از طریق سیب اپ و یا کافه بازار دریافت و اپلیکشن خود را آپدیت نمایید.

 

 

نسخه موبایل خود را همین امروز آپدیت کنید . - 5.0 out of 5 based on 1 vote