نرم افزار جامع طراح (نسخه نمایندگی ها)

رای دهی:  / 5
ضعیفعالی 

 tarahver6

 

 

 

 نرم افزار جامع طراح نسخه های اختصاصی :

 

شرکت فناوری داده پویشگر بعنوان اولین و بزرگترین شرکت نرم افزاری فعال در صنعت در و پنجره ،شیشه و صنایع وابسته درکشور با هدف تولید و گسترش نرم افزارهای تخصصی بومی صنعت درو پنجره توانسته است با بیش از 4000 شرکت، کارخانه و کارگاههای صنعتی تولید کننده در و پنجره در سراسر ایران همکاری نماید.

 

در ذیل نام برخی از شرکتهای بزرگ تولیدکننده پروفیل که این مجموعه برای هرکدام نسخه های طراح اختصاصی طراحی کرده است اورده شده است :

شرکت فناور پلاستیک سپاهان

شرکت ویستا بست

شرکت میراب پروفیل ( هافمن )

شرکت فن پلاست توس

شرکت اختر پلاست سپاهان (Alper)

شرکت زرین بنا پارسیان ( سيندژ )

شرکت پترو پویا

شركت كيان پن (Averta)

شرکت ادوپن پلاستیک پرشین (PlasPen,Wintech)

 

 

شرکت آتاتک (AtaTech)

گروه صنعتی اطلس (باشاک پن و چنارپن)

شرکت مروارید گلستان (Best House)

شرکت به کار (Win House)

شرکت عایق پلاست (Win Class)

شرکت ایران در ساز (Pak Pen)

دنیای پروفیل غرب (کایکو)

شرکت آق پروفیل گلستان (AK profil)

             شركت تك نما (وانا وین)

 


 

شرکت پویا پروفیل ویستا   (SAL WIN)

شرکت پرشین پی وی سی

 شرکت آسیا جام پروفیل (Fenster Man

شرکت اکسیر آسا ( ایده آل )

شرکت Karpen

شرکت آشیانه پایدار قرن (Prowin)

شرکت کارپن (Karpan )

شرکت عایق صدفی (Fenster House)

شرکت رئال وین (real win )

و ...

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نرم افزار جامع طراح نسخه های کلاسیک اختصاصی شده  :

 

شركت فناوري داده پويشگر از نيمه دوم سال 1390 با توجه به افزايش تقاضا و گسترش صنعت در و پنجره دوجداره و در راستاي آن گسترش حجم شركت هاي فعال در صنعت «يو‌پي‌وي‌سي»  كشور اقدام به توليد نسخه اي از نرم افزار جامع طراح تحت عنوان نسخه هاي نمايندگي كرده است. 

اين نسخه از نرم افزار مخصوص نمايندگان شركت‌هايي با ساختار فروش منظم است كه در آنها نمايندگان تنها موظف به ارائه محصولات خاص آن شركت با برند نمايندگي آن شركت هستند.اين نسخه از نرم افزار جامع، طراح كليه امكانات و ويژگي‌هاي نرم افزار جامع طراح نسخه های کلاسیک را دارا میباشد با اين تفاوت كه شركت مادر تنها قادر به تعريف اقلام مصرفي قابل فروش مانند پروفيل و يراق و آلات و... براي نمايندگان خود است.


از ديگر ويژگي‌هاي برجسته اين نسخه از نرم افزار مي‌توان به قابليت همتا سازي اتوماتيك تنظيمات نرم افزار بين نسخه هاي مختلف و همچنين Import   وExport  يك پروژه بين نسخه‌هاي مختلف نرم افزار ( بين نمايندگان و يا شركت مادر )  نام برد كه باعث حذف عمليات فاكس كردن طرح‌ها و يا طراحي مجدد طرح ها مي‌شود. مهم‌ترين ويژگي اين نسخه از نرم افزار جامع طراح را مي توان گزارش‌هاي مديريتي خاص آن نام برد كه به شركت مادر اين امكان را مي‌دهد كه گزارش‌هاي مديريتي بر اساس حجم فروش هر يك از نمايندگان و بازارياب‌هاي آنها در بازه‌هاي زماني مختلف بر اساس برند پروفيل، يراق آلات مصرفي، منطقه عملياتي هر يك و يا ... داشته باشد.
  به كمك اين ويژگي مديران شركت مادر مي‌توانند بازخوردي مناسب از نحوه عملكرد نمايندگان خود بر حسب حجم سفارش و فروش ( ساليانه ، ماهيانه و...) ، متراژ پروفيل‌هاي مصرف شده توسط نمايندگي و همچنين سقف قراردادهاي فروش نمايندگان خود را در سطح كشور را به صورت تفكيك شده مشاهده و بررسي كنند

لطفاً این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
نرم افزار جامع طراح (نسخه نمایندگی ها) - 1.4 out of 5 based on 5 votes